AKCIA DEKORAČNÝ KAMEŇ

AKCIA NA DEKORAČNÝ KAMEŇ!!!KVALITNÝ OBKLAD  ZA SUPER CENU!!!

Akcia na dekoračný obklad PLOTCENTRUM PREŠOV. Ponúkame Vám skvelé ceny na vybrané produkty spoločnosti BRUKBET a JONIEC. Dekoračný obklad CELTIC, KLINKIERYT a PIANO  za super cenu!!! Využite našu akciu dekoračný kameň!

 

Dekoračný kameň CELTIC (keltské murivo) sa skladá z obkladov o rozmeroch 500×100 mm, 125×100 mm, 165×100 mm, 250×100 mm, 335×100 mm, 375×100 mm a hrúbke 30 mm. Uložené obklady Celtic® tvoria efekt vrstvového muriva pokladaného v kopu s úzkych štiepaných pieskovcových páskou. Napriek tomu vhodne použité, rozličné farby zdôrazňuju dojem uložených jednotlivých pásov, napriek tomu pre zväčšenie autentického efektu obkladové pásy treba pokladať riadmi s nepravidelným priebehom kolmých spojení. Dekoračný kameň Celtic® ukladáme na dotyk a preto nevyžaduje škárovania.

Dekoračný obklad KLINKIERYT. Použite kameninovej fasádnej tehly, a zvlášť rustikálnej, ručne tvorenej, bolo vždy synonymum krásy a túžby za tradíciou. Vďaka platniam Klinkieryt® vznikajú úplné nové možnosti aranžácie.

Dekoračný kameň PIANO je jedinečným  materiálom, ktorý je ideálny na konečné obklady vonkajších stien, vnútorných stien, komínov, krbov, múrikov  atď.  Vzhľad obkladu  PIANO verne pripomína štiepaný kameň. Sú pevné a odolné a pritom pôsobia estetický a štýlovo. Štiepaný povrch obkladu  umožňuje získať jedinečný vzhľad obloženého priestoru a umožňujú vytvárať jedinečné  variácie obkladu. Dlhodobá trvanlivosť obkladu PIANO umožňuje vyhnuť sa nákladom spojenými s nutnosťou opakovania vonkajšieho náteru  a renovácie stien.

AKCIA OBKLADCELTIC-C-4K pieskovy
AKCIA OBKLADKLINKIERYT-KL-1 tehový
AKCIA OBKLADPIANO-čierny
AKCIA BRUKBET

CELTIC -pieskovy

CELTIC

EUR16,99m2
  • SUPER CENA

AKCIA OBKLAD

KLINKIERYT – tehlový

KLINKIERYT

EUR11,36m2
  • SUPER CENA

AKCIA OBKLAD

PIANO – čierny

PIANO

EUR6,51bal  0,24m2 
  • SUPER CENA