AKCIA ZÁMKOVÁ DLAŽBA, TEHLOVÝ KAMEŇ

AKCIA NA ZÁMKOVÚ DLAŽBU, TEHLOVÝ KAMEŇ!!! KVALITNÁ DLAŽBA ZA SUPER CENU!!!

Jesenná akcia na zámkovú dlažbu, tehlový kameň  PLOTCENTRUM PREŠOV. Ponúkame Vám skvelé ceny na vybrané produkty spoločnosti BRUKBET a BARABAŠ. 

Zámková dlažba VISIO, ktorá uchváti jednoduchosťou tvarov zahrnutých v rámci klasického zloženia. Pri použití obdĺžnikových a štvorcových modulárnych súčasti systému VISIO možno úspešne vytvoriť rôzne povrchové štruktúry. Oživia priestor na záhrade a okolo domu. Špáry oddeľujúce od seba jednotlivé prvky dávajú zdanlivo nevýraznému povrchu rozlišovaciu schopnosť. Dlažbe je odolná voči poškodeniu a nečistotám vďaka čomu je preurčená na dlhodobé použitie aj v náročnejších podmienkach.

Najväčšie čaro Tehlového kameňa ako zámkovej dlažby a materiálu na stavbu plotov tkvie v jeho schopnosti vyčariť starodávny, patinový vzhľad, priateľské zafarbenie napodobňujúce pálenú tehlu. Nápadná je jeho premenlivosť: každý kus sa stáva jedinečným v procese antikovania. Tehlový kameň disponuje takými fyzikálnymi vlastnosťami, ktoré charakterizujú novodobé stavebné materiály. Je odolný voči poveternostným podmienkam, takisto mrazu, ako aj teplu.

AKCIA BRUKBETVISIO-vápenec devónsky
AKCIA BRUBETVISIO-vápenec mušľový
AKCIA TEHLOVÝ KAMEŇTEHLOVÝ KAMEŇ-červeno hnedá
AKCIA TEHLOVÝ KAMEŇTEHLOVÝ KAMEŇ-žlto červená
AKCIA BRUKBET
AKCIA BRUKBET

VISIO – vápenec devónsky, mušľový

VISIO

EUR12,24m2
  • SUPER CENA

AKCIA TEHLOVÝ KAMEŇ
AKCIA TEHLOVÝ KAMEŃ

TEHLOVÝ KAMEŇ hr.6cm – červeno hnedá, žlto červená

TEHLOVÝ KAMEŇ

EUR18,36m2
  • SUPER CENA

AKCIA BRUKBET
AKCIA BRUKBET

SCHODISKOVÝ BLOK BAZA  – 100×35/15 cm, vápenec devonský 

BAZA

EUR21,21ks 
  • SUPER CENA