logoModulové oplotenie ASTRA MULTIGRAIN

 ASTRA MULTIGRIAN

 Plotový  systém ASTRA MULTIGRIAN napodobňuje oplotenie postavené z tehly typu klinker. Pozostáva z  kvádrov zalievaných betónom. Výhodou  systému ASTRA je veľmi jednoduchá a rýchla montáž. Vhodne navrhnuté kvádre nevyžadujú špeciálne spájanie, čo podstatne znižuje dobu výstavby a tri rôzne rozmery stĺpikov umožňujú prispôsobenie plota architektúre domu a jeho okolia. Oplotenie ASTRA dobre ladí s laťkovými plotovými výplňami, vyhotovenými z dreva, PVC. Vhodné sú tiež plotové polia z kovových materiálov. ASTRA je systém zostavený z tvárnic s klasickým a tradičným vzhľadom.Je to ekonomické riešenie z hľadiska nákladov a zároveň istota z hľadiska estetickej kompozície. Oplotenie ASTRA je k dispozícii v dvoch povrchových textúrach tvárnic: v zrnitej textúre a v multigrain textúre.

joniec

Elementy oplotenia:

ASM19 je  prvok pre konštrukciu modulárneho plotového stĺpika ASTRA. ASTRA betónové oplotenie je jednoduchého tvaru. Klasický dizajn vhodný ako moderná architektúra domov a zároveň istota z hľadiska estetickej kompozície.

Prvok AMM19  je určený pre výrobu  betónového oplotenia ASTRA. ASTRA betónové oplotenie je  jednoduché a má nadčasové tvary. Klasický dizajn vhodný pre  modernú architektúru domov a zároveň istota z hľadiska estetickej kompozície.

ASM36 je prvok pre konštrukciu modulárneho plotového stĺpika ASTRA. ASTRA betónové oplotenie je jednoduchého tvaru. Klasický dizajn vhodný ako moderná architektúra domov a zároveň istota z hľadiska estetickej kompozície.

 

Farebné odtiene:

oceľový

pieskový

čierny