logoŠtiepané oplotenie GORC DE LUXE GL38

 GORC DE LUXE GL38

 Štiepané oplotenia GORC de Luxe GL38 je väčším bratom oplotenia GORC de Luxe GL22. Zväčšené rozmery stĺpikov a múrika mu dávajú majestátny vzhľad. Systémy GORC de Luxe GL22 a GORC de Luxe GL38 môžu byť vzájome spájané. Spôsob ich aranžovania závisí od tvorivej invencie, prispôsobenia architektúre objektu a jeho vytvorenia. Najčastejšie sú stĺpiky bránky a nárožnétné stĺpy budované z tvárnic GORC de Luxe GL38 a doplnené sú tvárnicami GORC de Luxe GL22. Ak je potrebné zmenšiť masívnosť oplotenia, podmurovka alebo múr medzi stĺpikmi sa vyhotovuje z elementov GORC de Luxe GL22. Oplotenie sa dokonale hodí ku kovaným plotom aj k plotom oceľovým či dreveným. Plotový systém zvýši hodnotu celého objektu, robí ho dôstojným reprezentatívnym sídlom majiteľa.

Oplotenie umožňuje dosiahnúť masívny a kultivovaný charakter ohradenia nehnuteľností. Je to elegantná a pôsobivá vizitka domu. Možnosť kombinovať prvky systémov GL22 a GL38  poskytuje ďalšie obrovské príležitosti ako usporiadať a prispôsobiť oplotenie k architektúre budovy.

NOVINKA- GORC DE LUXE GL22/8!!!

Štiepané oplotenie GORC DE LUXE ponúka aj kombináciu tej istej štiepanej tvárnice o výške 8 cm. Dodáva to nové možnosti vytvárania nádherných kombinácii. Táto novinka sa vyrába vo farbach onyx, pyrit, silver a farba čierna

 

joniec
joniec

Elementy oplotenia:

ploty joniec ploty joniec

Prvok GUD + GAD sa používa pre konštrukciu štiepaného plotového stĺpika GORC® de LuxeGL38.Tieto prvky umožňujú konštrukciu pilierov úzkych alebo širokých. Plotové stĺpy sú z štiepaného povrchu ktoré majú jedinečný vzhľad, okraje blokov vytvárajú špáry s vysokým estetickým účinkom. Veľmi obľúbená kombinácia z štiepaných betónových plotov je z  systémov, GL22 aGL38.

ploty joniec ploty joniec

Element GMD je používaný na vybudovanie štiepaného oplotenia GORC® de Luxe GL38. Tieto prvky umožňujú konštrukciu stien a základov ľubovoľnej výšky.Plotové múriky z štiepaného povrchu majú jedinečný vzhľad.  Veľmi obľúbený betónový  plot je postavený z kombinácie systémov GL22 a GL38. 

ploty joniec ploty joniec

Element GUD + GADM slúži na zostavenie štiepaného plotového stĺpa GORC® de luxe GL38. Tieto prvky umožňujú zmeniť zloženie beónoveho plota.Spojovací prvok GUD + GADM je tradičným prvkom GAD + GUD dáva obrovskú príležitosť na vytvorenie architektonickej kompozície. Veľmi obľúbený betónový plot je postavený z kombinácie systémov,GL22 a GL38.

p p

Element GMDM prvok slúži na zostavenie štiepaného múrika GORC® de Luxe GL38. Tieto prvky umožňujú meniť zloženie betónoveho plotu. Spojovací prvok GMDM je tradičný prvok GMD ktorí poskytuje obrovskú príležitosť na vytvorenie architektonických kompozícií. Plotové múriky z štiepaného povrchu majú jedinečný vzhľad. 

Farebné odtiene:

NOVINKA silver

čierny

oceľový

pieskový

kremový

 goethit

onyx

pyrit

golden

citrín

vera

alaska

láva

bronzit

čierny

onyx

pyrit

silver