logoJednostranne štiepané tvárnice TOM

Štiepané tvárnice TOM

 Jednostranne štiepané tvárnice Tom sú hotový komplet na vyhotovenie fasády. Fasádne tvárnice majú štiepanú lícnu stenu. Sú k dispozícii v moderných urbanistických farebných odtieňoch: oceľ a multicolore Pyrit, Vera a Citrín. Fasáda je štýlovým konečným vyhotovením, pričom nadpražné a rohové prvky zabezpečujú kompletnú zástavbu budov. Taktiež tvárnice možme využiť pri výstavbe plotov a múrov.

Štiepané tvárnice TOM môžu byť použité na výstavbu stien objektov rôznych typov. Sú vhodné  pre bytovú výstavbu (jednogeneračné  a viacgeneračné rodinné  domy, garáže), ako aj výstavbu priemyselných budov (fasády kancelárskych budov, múrov, obklady stien objektov občianskej vybavenosti). Široká škála farieb a výrazná štruktúra povrchu dodávajú budove individuálny a jedinečný vzhľad.

Jednostranne štiepané tvárnice

Elementy oplotenia:

ploty joniec ploty joniec

TOM 20 jednostranne štiepaná tvárnica. Fasádne tvárnice TOM 20 sa používajú na výstavbu stien. Sú vhodné pre bytovú výstavbu( jednogeneračné a viacgeneračné rodinné domy) , rovnako ako aj pri výstavbe priemyselných budov. Môžu byť použité na výstavbu garáže

ploty joniec ploty joniec

TOM N20 rohová štiepaná tvárnica. Fasádne bloky TOM sú podrobené procesu výroby Vibro Technology, čo je zárukou najvyššej kvality, ale tiež poskytuje dlhodobú odolnosť materiálu a vyhýba sa nákladom spojený s nutnosťou pravidelného natierania a renovácii vonkajších múrov. Bloky sa vyznačuju vysokou odolnosťou proti mechanickému poškodeniu.

ploty joniec ploty joniec

TOM U20 nadprahová štiepaná tvárnica. Fasádne tvárnice TOM U20 výrazne zjednodušujú a urýchľujú výstavbu . Bloky sa vyznačujú vysokou odolnosťou proti mechanickému poškodeniu a nečistôt ako aj škodlivým účinkom počasia.

ploty joniec ploty joniec

TOM 10 jednostranne štiepaná tvárnica. Jednostranne štiepaná tvárnica TOM 10 je vhodný pre vonkajšie steny budov rôznych typov. Môže byť použitý v obytných a priemyselných budov.

ploty joniec

TOM N10 rohová štiepaná tvárnica. Fasádne bloky TOM sú podrobené procesu výroby Vibro Technology, čo je zárukou najvyššej kvality, ale tiež poskytuje dlhodobú odolnosť materiálu a vyhýba sa nákladom spojený s nutnosťou pravidelného natierania a renovácii vonkajších múrov. Bloky sa vyznačuju vysokou odolnosťou proti mechanickému poškodeniu.

Farebné odtiene:

oceľový

pyrit

vera

citrín