logoŠtiepané oplotenie GORC DE LUXE GL22

 GORC DE LUXE GL22

Štiepané oplotenie GORC je autorským produktom spoločnosti Joniec, ktorá ho uviedla na poľský trh v roku 2003. Svojím  vzhľadom nadväzuje na materiál, ktorý sa už od oddávna používa v stavebníctve – kameň. Oplotenie Gorc de Luxe GL22 je kombináciou tradičného vzhľadu a moderného  prístupu v záhradnej architektúre. Charakteristické vertikálne a horizontálne spojovacie hrany, ktoré sú viditeľné na povrchu štiepaných tvárnic, vytvárajú jedinečnú estetiku pilierov  a múrikov.

Štiepané oplotenie GORC de Luxe GL22 spája v sebe tradície a modernosť. Stalo sa hitom medzi súčasne vyrábanými oploteniami. Oplotenie je chránené autorským právom firmy JONIEC, oceneným „Zlatou prilbou“ na veľtrhu Tarburg v Katoviciach v roku 2009. Stĺpiky sa zostavujú zo štvorhranne štiepaných tvaroviek a múriky z dvojstranne štiepaných tvaroviek. Jednoduchosť výstavby, farebné odtiene ako aj novinka multicolor, efektne pôsobiaci vzhľad, umožňuje vytvorenie prirodzeného a zároveň moderného oplotenia stavieb. Oplotenia murované z tvaroviek GORC de Luxe GL22 dokonale ladia s kovanými prvkami. Možnosť výstavby plného muriva umožňuje plné odizolovanie sa od vonkajšieho prostredia, hluku, prachu, susedov, pričom vytvára bezpečnú a svojskú klímu pre majiteľa.

NOVINKA- GORC DE LUXE GL22/8!!!

Štiepané oplotenie GORC DE LUXE ponúka aj kombináciu tej istej štiepanej tvárnice o výške 8 cm. Dodáva to nové možnosti vytvárania nádherných kombinácii. Táto novinka sa vyrába vo farbach onyx, pyrit, silver a farba čierna.

joniec
joniec

Elementy oplotenia:

ploty joniec ploty joniec

Element GU + GA sa používa k stavbe plotového stĺpaGORC® de luxe GL22. Tieto prvky umožňujú konštrukciu pilierov úzkych alebo širokých. Plotové stĺpiky sú štiepeného povrchu majú jedinečný vzhľad,okraje blokov vytvárajú špáry s vysokým estetickým účinkom.

ploty joniec ploty joniec

Prvok GM  je používaný na vybudovanie štiepaného múrika alebo celého múru GORC de Luxe GL22. Tieto prvky umožňujú konštrukciu stien a základov ľubovoľnej výšky. Štiepané murovacie tvárnice umožňuju stavbu plotu s jedinečným vzhľadom.

ploty joniec ploty joniec

GP prvok je používaný na vybudovanie štiepaného múru – oplotenia GORC® de luxe GL22. Tieto prvky umožňujú konštrukciu stien a základov ľubovoľnej výšky. Štiepané murovacie tvárnice GP umožňuju stavbu plotu s jedinečným vzhľadom.

ploty joniec ploty joniec

LSOD je prvok ktorí  slúži na pripojenie štiepaných betónových dlaždíc GP. S prvkom GP staviame múry –  štiepané oplotenia GORC® de luxe GL22. Tieto prvky umožňujú konštrukciu stien a základov ľubovoľnej výšky.

p ploty joniec

Element GU + GAM slúži na postavenie štiepaného plotového stĺpika GORC® de luxe GL22. Tieto prvky umožňujú zmeniť zloženie vášho plota. Kombináciou prvka GU + GAM s tradičný prvkom GU + GA dáva veľkú možnosť vytvárať architektonické kompozície.

p ploty joniec

Prvok GMM sa používa na vybudovanie štiepaného múru-oplotenia GORC® de Luxe GL22. Tieto prvky umožňujú zmeniť stavbu alebo zloženie betónoveho plota. Spojovací prvok GMM s tradičným prvkom GM dáva veľkú možnosť vytvárať architektonické kompozície.

Farebné odtiene:

NOVINKA silver

čierny

oceľový

pieskový

kremový

 goethit

onyx

pyrit

golden

citrín

vera

alaska

láva

bronzit

čierny

onyx

pyrit

silver