logoModulové oplotenie ROMA Classic

 ROMA Classic

 Oplotenie modulové ROMA Classic od spoločnosti Joniec je systém, ktorý dokonalé ladí s aktuálnym trendom v architektúre. Moderné oplotenie sa skladá s jednoduchými geometrickými tvarmi. Jednoduchosť a elegancia oplotenia ideálne harmonizuje s modernou architektúrou domov. Jednoducho povedané – nový rozmer oplotenia.

 

joniec
Plotový systém ROMA je novinkou spoločnosti JONIEC. Oplotenie ROMA bola ocenená na Výstavných trhov v Kielcach.

Elementy oplotenia:

ploty joniec

Tento prvok BRMM je určený pre výstavbu plotového stĺpika alebo múrika betónového systému ROMA. Oplotenie ROMA môže byť navrhnuté niekoľkými spôsobmi : tým, že môžeme stavať piliere úzke alebo široké, a tým, že môžeme stavať medzi stĺpmi kratšie prvky (BRMM) alebo dlhšie prvky (BRSM). Jednoduchosť tvaru robí oplotenia dokonalé, ktoré zapadajú do modernej architektúry domov a verejných budov.

ploty joniec

Tento prvok BRSM je určený pre výstavbu plotového stĺpika alebo múrika betónoveho systému ROMA. Oplotenie ROMA môže byť navrhnuté niekoľkými spôsobmi : tým, že môžeme stavať piliere úzke alebo široké, a tým, že môžeme stavať medzi stĺpamy kratšie prvky (BRMM) alebo dlhšie prvky (BRSM).Jednoduchosť tvaru robí oplotenia dokonalé, ktoré zapadajú do modernej architektúry domov a verejných budov.

ploty joniec

Tento prvok BRDM je určený pre stavbu plotového stĺpika ROMA. Jednoduchosť tvaru robí tento systém oplotenia, dokonale zapadá do modernej architektúry domov a verejných budov.

NOVINKA

gagát

onyx

topás