logoŠtepané oplotenie GORC Top

 GORC Top

 Štiepané oplotenie GORC Top od spoločnosti Joniec  sa bude páčiť tým, ktorí si cenia klasiku a prirodzenosť. Technológia SCRATCH dodáva povrchu blokov jedinečnú jemnosť. Jemné farebné koláže robia z plotu vizuálny doplnok k okoliu budovy. Vďaka charakteristickej konštrukcii blokov stĺpikov a múrika je oplotenie veľmi stabilné a odolné. Systém GORC® Top je ideálnym riešením pre stavbu vysokých plotov a stien. 

NOVINKA !!!

joniec

Elementy oplotenia:

oplotenie joniec

Tento prvok GTS38 je určený pre výstavbu plotového stĺpika plotového systému GORC Top. Jednoduchosť tvaru robí oplotenia dokonalé, ktoré zapadá do modernej architektúry domov a verejných budov.

oplotenie joniecTento prvok GTM38 je určený pre výstavbu plotového múrika plotového systému GORC Top. Jednoduchosť tvaru robí oplotenia dokonalé, ktoré zapadá do modernej architektúry domov a verejných budov.
oplotenie joniecTento prvok GTP je určený pre výstavbu plotového stĺpika plotového systému GORC Top. Jednoduchosť tvaru robí oplotenia dokonalé, ktoré zapadá do modernej architektúry domov a verejných budov.

NOVINKA

čierny

onyx

pyrit

bronzit