POLIA PANELOVÉ

POLIA PANELOVÉ

Polia panelové sa skladajú z kovových panelov a sú skvelým spôsobom, ako budovať plot s moderným dizajnom. Môžu byť namontované dvoma spôsobmi: ako palisáda (paralelné), alebo ako žalúzie (šikmo). Vzdialenosť medzi panelmi je možné nastaviť podľa toho, či chceme plnú alebo čiastočnú nepriehľadnosť oplotenia .

joniec
202×110 cm
254×110 cm
RAL 7016, RAL 9005, RAL 7042, RAL 7039
polia gabiónové
Plotové polia VERO sú vyrobené z profilov s rozmermi 80×20 mm. Štandardné medzery medzi profilmi sú 60 mm, medzera však môže byť menená podľa vašich vlastných potrieb a vkusu. Montáž profilov v správnom uhle a počte vám zabezpečí súkromie podľa vašich predstáv.
polia gabiónové
Bránka VERO sa skladá z krídla vyplneného profilom s rozmermi 80×20 mm a spojovacieho rámu s profilomi 60×60 mm. Štandardná vzdialenosť medzi profilmi je 60 mm, ale môže byť upravená podľa potrieb zákazníka tak. Bránka VERO je namontovaná na dvoch závesoch. Brána je namontovaná na stĺpoch štandardných rozmeroch 80×80 mm, čo zaisťuje dostatočnú stabilitu a pevnosť konštrukcie.
polia gabiónové
Dvojkrídlová brána VERO je montovaná na stĺpikoch o rozmere 100×100 mm, a jej krídla sú vyplnené profilmi s rozmermi 80×20 mm. Štandardná vzdialenosť medzi profilmi je 60 mm, ale môže byť upravená podľa potrieb zákazníka. Brána je vybavená západkou tak, že jedno krídlo brány môže ostať pevne uzavreté.
polia gabiónové
Posuvná brána VERO sa skladá z krídla vyplneného z profilov s rozmermi 80×20 mm ,a jej súčasťou je protirameno s rámovým profilom 60×40 mm. Štandardná vzdialenosť medzi profilmi je 60 mm, ale môže byť upravená podľa potrieb zákazníka. Posuvná brána je vybavená hákovým zámkom a úchytom, a tie poskytujú zatváranie brány k stĺpiku 80×80 mm.
polia gabiónové
PANEL COMO predstavuje usporiadané a jednotné tvary vyrobené z profilu 80×20 mm. Rozpätia sú vyrobené z mimoriadnu presnosťou a estetikou. Jednoduchý a moderný dizajn kovového oplotenia COMO bude dokonalým a príjemným prvkom v akomkoľvek prostredí.
polia gabiónové
Bránka COMO sa skladá z krídla vyplneného profilom s rozmermi 80×20 mm a spojovacieho rámu s profilomi 60×60 mm. Štandardná vzdialenosť medzi profilmi je 60 mm, ale môže byť upravená podľa potrieb zákazníka tak. Bránka COMO je namontovaná na dvoch závesoch. Brána je namontovaná na stĺpoch štandardných rozmeroch 80×80 mm, čo zaisťuje dostatočnú stabilitu a pevnosť konštrukcie.
polia gabiónové
Dvojkrídlová brána COMO je montovaná na stĺpikoch o rozmere 100×100 mm, a jej krídla sú vyplnené profilmi s rozmermi 80×20 mm. Štandardná vzdialenosť medzi profilmi je 60 mm, ale môže byť upravená podľa potrieb zákazníka. Brána je vybavená západkou tak, že jedno krídlo brány môže ostať pevne uzavreté.
polia gabiónové
Posuvná brána COMO sa skladá z krídla vyplneného z profilov s rozmermi 80×20 mm ,a jej súčasťou je protirameno s rámovým profilom 60×40 mm. Štandardná vzdialenosť medzi profilmi je 60 mm, ale môže byť upravená podľa potrieb zákazníka. Posuvná brána je vybavená hákovým zámkom a úchytom, a tie poskytujú zatváranie brány k stĺpiku 80×80 mm.

Galéria: