Víta Vás Plotcentrum Prešov!

Tie najkrajšie ploty, dlažby, obklady a celý sortiment záhradnej architektúry pre Vás tak znie náš cieľ a preto Vám ponúkame naše PLOTCENTRUM. Vašu spokojnosť a harmóniu, chceme dosiahnuť našou ponukou výrobkov, službami, prístupom k Vám, aby sa Vaše sny o živote bez hraníc, stali skutočnosťou s našimi plotmi, ktoré jediné vyznačujú Vaše skutočné hranice. My nerobíme nič iné, iba myslíme nato, ako by sme Vám ponúkli čo najlepšie výrobky. Špecializácia na výstavbu plotov, nám umožňuje získavať obrovský náskok, ponúknuť to najlepšie. Vy si to zaslúžite, a preto požadujete to najlepšie!

Čo Vám ponúkame?

Moderné oplotenia spoločnosti JONIEC Vám zaručia dlhodobú kvalitu a širokú škálu farebných odtieňov. Farebné odtiene zo série Multicolor sú jedinečné svojou farebnou originalitou.
Dokonalý vzhľad vášho dvora zaručí výber našich dlažieb od spoločnosti BRUK-BET.
Výnimočnosť inšpirovaná prírodným kameňom.
Podľa Vaších predstav Vám vyrobíme kované výrobky presne na mieru!
U Nás si vyberiete aj záhradné pletiva a panely, ktoré Vám zabezpečia ekonomické riešenie oplotenia.

PLOTCENTRUM Prešov: Naš cieľ- VAŠA SPOKOJNOSŤ!!!

Plotcentrum Prešov

Naši partneri.

JONIEC
JONIEC
Prezentované oplotenia sú vyprojektované vo firme JONIEC a vyznačujú sa precíznosťou vyhotovenia ako aj vysokou estetikou.
Firma JONIEC široký sortiment prvkov malej architektúry, uplatniteľnej pri budovaní záhrad a parkov, oporných a okrasných múrov, pri spevňovaní svahov a násypov.

BRUK-BET
BRUK-BET
Spoločnosť Bruk-Bet je na trhu viac ako 30 rokov a je jedným z popredných výrobcov betónových výrobkov v Poľsku. Vysokú priečku medzi inými výrobcami si zabezpečila vďaka používaniu pionierskych inovácií v oblasti vzorov a sortimentu, a taktiež najvyššej kvalite výrobkov, potvrdenej mnohými certifikátmi a oceneniami.
BRAMEX
BRAMEX
Spoločnosť BRAMEX sa špecializuje na výrobu kovaných oplotení, brán, balkonov a zábradlí. Pri ich spracovaní, používame ručné kovanie alebo tradičné remeselnícke metódy. Vďaka tomu Vám môžeme ponúknuť jedinečné vzory, prispôsobené k Vašim potrebám.

MARTINEC
MARTINEC
M+M MARTINEC s.r.o. – výrobno-obchodná spoločnosť; špecializovaná na drôtené pletivá, záhradné brány a ploty. Na trhu pôsobíme od r. 1992 a vďaka neustálym inováciam sme sa postupom času stali jednou z najväčších firiem pôsobiacich v tejto oblasti na Slovensku.
CITYSTONEDESIGN
CITYSTONEDESIGN
Naša firma sa vám už niekoľko sezón predstavuje pod značkou CITYSTONEDESIGN. Sme slovenský výrobca zámkovej dlažby a betónových plotových prvkov, ktoré sú na trhu obľúbené už viac ako dve desaťročia. Naši odborníci počas tohto obdobia položili pevné základy dizajnu betónových výrobkov, ktoré spĺňajú mimoriadne nároky na kvalitu, estetiku a harmóniu

Naše prezentácie na výstavach.